راهنمای نصب نرم افزار

آموزش نصب نرم افزار پلاک خوان پاسارگارد

نصب نرم افزار پلاک خوان پاسارگارد به راحتی و سادگی انجام میشود به گونه ای که شما مشتریان ارجمند نیز میتوانید اقدام به نصب و راه اندازی آن کنید. جهت نصب پلاک خوان پاسارگارد این اقدامات مورد نیاز است.

نصب دیتابیس

نصب نرم افزار

فعالسازی لایسنس

اتصال دوربینمرحله اول : نصب دیتابیس

نرم افزار Microsoft SQL Server Local

در ابتدا جهت نگهداری و مدیریت پایگاه اطلاعاتی نرم افزار پاسارگارد نیاز به نصب برنامه مدیریت پایگاه داده ها داریم. ما از نرم افزار مدیریت پایگاه داده های Microsoft Sql server که از قدرتمندترین و پیشرفته ترین این دسته نرم افزار ها است استفاده میکنیم.
برای نرم افزار پاسارگارد نسخه محلی یا همان local میبایست روی کامپیوتر مورد نظر نصب گردد.

شما میتوانید از لینک زیر اقدام به دریافت و نصب این نرم افزار کنید. دانلود SQL

مرحله دوم : نصب نرم افزار پلاک خوان پاسارگارد

نصب نرم افزار

پس از نصب نرم افزار مدیریت دیتابیس، فایل نصبی نرم افزار پلاک خوان پاسارگارد که در هنگام خرید به شما ارائه شده است را اجرا نمائید و مراحل نصب را طی کنید تا پلاک خوان پاسارگارد روی سیستم مورد نظر نصب گردد.
لازم به ذکر است تمامی مراحل نصب به راحتی با چند کلیک انجام میشود و نیاز به اقدام خاصی نمیباشد.


مرحله سوم : فعالسازی لایسنس پلاک خوان پاسارگارد

لایسنس نرم افزار

هنگامی که نصب نرم افزار پاسارگارد کامل شد ، نرم افزار را اجرا کنید. در اولین صفحه نرم افزار "نام کاربری" و "رمز عبور" را "1" و "1" وارد کنید.
سپس در صورتیکه برای اولین بار نرم افزار را اجرا میکنید، میبایست کد فعالسازی لایسنس خود را وارد کرده و اقدام به فعالسازی نرم افزار کنید.
کد فعالسازی را هنگام خرید از کارشناسان ما دریافت کنید و یا اگر نیاز به تمدید لایسنس خود دارید میتوانید از بخش پشتیبانی نسبت به این امر اقدام کنید.

*توجه : در صورتیکه نرم افزار شما قبلا فعالسازی شده است نیاز به اقدامات ذکر شده نمیباشد و با ورود به نرم افزار به صورت خودکار به صفحه اصلی هدایت میشوید.


مرحله چهارم : اتصال دوربین ها به نرم افزار

نصب نرم افزار Onvif Device Manager

در این مرحله می بایست آدرس دوربین ها (URL) را در نرم افزار جهت برقراری ارتباط وارد کنید. بدین منظور ابتدا میبایست نرم افزار ODM را بر روی سیستم مورد نظر نصب کنید.
دوربین های مداربسته با قابلیت ONVIF با وجود هزینه ای تا حدی بالاتر، امکان بسیار مهمی در تعمیر، نگهداری و گسترش سیستم مداربسته شبکه بدون دغدغه در مورد امکان همخوانی پروتکل دوربین های مداربسته در اختیار قرار می دهند و به دوربین های مداربسته و دیگر تجهیزات شبکه IP امکان می دهند تا از طریق یک استاندارد ساختار باز یکپارچه، کنترل و مدیریت شوند.

شما میتوانید از لینک زیر اقدام به دریافت و نصب این نرم افزار کنید. دانلود Onvif
جهت آموزش کامل این نرم افزار میتوانید از لینک زیر اقدام کنید. آموزش Onvif

پس از نصب نرم افزار ODM اقدامات زیر را انجام دهید.

  1. پس از نصب نرم افزار ODM آنرا اجرا کرده و آدرس RTSP دوربین ها را کپی کنید.
  2. RSTP را در نرم افزار پلاک خوان پاسارگارد وارد کنید تا دوربین ها به نرم افزار متصل شوند