دانلود ابزار های مورد نیاز برای نصب پلاک خوان

نرم افزار SQL Server

نرم افزار Sql server یک بانک اطلاعاتی از نوع دیتابیس‌های رابطه‌ای یا Relational Database است که توسط کمپانی Microsoft ارایه شده، و وظیفه اصلی آن ذخیره و بازیابی اطلاعات براساس درخواست نرم‌افزارهای دیگر می‌باشد. مایکروسافت اس کیو ال سرور دارای نسخه‌های متنوع و متناسب با مخاطبان و محیط‌های کار مختلف است که در ادامه این مقاله به آنها خواهیم پرداخت. مهم ترین کاربرد اس کیو ال سرور ساخت بانک اطلاعاتی با حجم بالا است که تعداد زیادی کاربر بطور همزمان می توانند به آن دسترسی داشته باشند.


توجه :

بسته به نوع پلاک خوانی که استفاده میکنید میبایست نسخه Sql Server مربوطه را دانلود کنید.

جهت نصب پلاک خوان نسخه سرور

Sql Server Managment Studio  

جهت نصب پلاک خوان نسخه کلاینت

Sql Server Express LocalDB  

نرم افزار Onvif Device Manager

استاندارد Onvif: دوربین های مداربسته با قابلیت ONVIF با وجود هزینه ای تا حدی بالاتر، امکان بسیار مهمی در تعمیر، نگهداری و گسترش سیستم مداربسته شبکه بدون دغدغه در مورد امکان همخوانی پروتکل دوربین های مداربسته در اختیار قرار می دهند و به دوربین های مداربسته و دیگر تجهیزات شبکه IP امکان می دهند تا از طریق یک استاندارد ساختار باز یکپارچه، کنترل و مدیریت شوند.
اساس کار ONVIF، استاندارد کردن کاربر و واسطه شبکه بین تجهیزات شبکه ویدئویی است که یک چارچوب ارتباطی بر اساس IETF و استانداردهای خدمات وب مربوطه از جمله پیکربندی IP و امنیتی تعریف می کند.

دانلود نرم افزار Onvif Device Manager

Sql Server Express LocalDB  

نرم افزار Microsoft Visual C++ Redistributable

بسیاری از نرم افزارها و بازی های ویندوز توسط زبان برنامه نویسی ویژوال سی (++Visual C) نوشته میشوند. این برنامه ها برای اینکه بدون مشکل اجرا شوند نیاز به فایل های کمکی (مثل توابع DLL) دارند.

دانلود نرم افزار Microsoft Visual C++ Redistributable

Microsoft Visual C++ Redistributable