دوربین مداربسته

منابع سخت افزاری در عملیات پلاک خوانی یکی از مهمترین بخش ها هستند. یکی از این منابع که تأثیر بسزایی در فرآیند پلاک خوانی و به طور کلی پردازش تصویر دارد دوربین مورد استفاده در این سیستم میباشد. به گونه ای که همواره انتخاب دوربین با کیفیت عالی و بصرفه یکی از دغدغه های مدیران و صاحبان سازمانها و ارگان های خصوصی و دولتی میباشد.
شرکت ما با در اختیار داشتن نمایندگی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین شرکت های تولید کننده دوربین های مداربسته در سطح جهانی یعنی شرکت "پاناسونیک" این امکان را برای شما فراهم میکند تا با بهره گیری از دوربین های تولید این شرکت ، سیستم پلاک خوان بسیار قدرتمند و با کارایی بالاتری را در اختیار داشته باشید.

معرفی شرکت پاناسونیک

شرکت پاناسونیک با بیش از 60 سال سابقه و دهها اختراع در طراحی و تولید از شرکت های پیشرو در صنعت نظارت تصویری دنیا میباشد . برند پاناسونیک یکی از ابر برندهای ژاپنی است که سراسر دنیا را در برگرفته و مردم در قاره ها و کشورهای مختلف از محصولات آن استفاده می کنند. در بین مردم ایران نیز پاناسونیک یک برند معتبر و قابل اطمینان است. پس از حدود صدسال تجربه پاناسونیک در زمینه محصولات الکتریکی و الکترونیکی برای مصارف خانگی، تجاری و صنعتی فعالیت کرده است.
آنچه پیش از همه در بین مردم شهرت دارد کیفیت لوازم خانگی پاناسونیک، از قبیل تلویزیون، دی وی دی، جاروبرقی، تلفن بی سیم و…است که همچنان طرفداران خود را دارد. همیشه پشت نام های بزرگ دنیا داستان هایی خواندنی و جالب توجه وجود دارد و حالا شاید برایتان قابل توجه باشد بدانید که چگونه یک تولیدی در دو اتاق یک خانه اجاره ای تبدیل به یک برند جهانی شد که در کشورهای مختلف دارای نمایندگی ها و کارخانه های بسیاری است
شرکت هوشمند سازان وزین ارتباط مفتخر به تهیه و عرضه انواع دوربین مداربسته پاناسونیک ، تجهیزات ذخیره ساز و لایسنس های مربوطه مشتریان گرامی در ایران میباشد.


ویدئوهای آموزشی

همانطور که میدانید شرایط بسیاری بر عملیات پلاک خوانی توسط دوربین و نرم افزارهای پردازش تصویر مؤثر هستند.از جمله این موارد میتوان به:

  • نوع دوربین
  • رزولوشون دوربین
  • فاصله و زاویه دوربین
  • نور محیط
  • و سایر شرایط محیطی
اشاره کرد.
در این بخش تنظیمات و نحوه ی ارتباط دوربین و پلاک خوان پاسارگارد در قالب فیلم های آموزشی در اختیار شما قرار داده شده است.

معرفی کامل فیزیکی دوربین مداربسته پاناسونیک WV-S1531LN

دوربین مداربسته پاناسونیک WV-S1531LN Dehumidification

دوربین مداربسته پاناسونیک WV-S1531LN Safe wire


سایر برندهای طرف قرارداد