پارکینگ و عملیات پلاک خوانی

هسته اصلی اتوماسیون پارکینگ مبتنی بر تشخیص پلاک (LPR) است که به آن به عنوان تشخیص خودکار شماره پلاک (ANPR) نیز گفته می شود. شرکت هوشمندسازان قطعات و نرم افزارهای سخت افزاری و نرم افزاری LPR یا ANPR را توسعه داده و ارائه می دهد تا به طور خودکار عملیات پارکینگ را انجام دهد.

عملیات پارکینگ فعال شده با LPR یا ANPR مزایای بسیاری از جمله:

 • جریان بدون بلیط و خودکار
 • استقرار کارآمد و مدیریت متمرکز
 • افزایش درآمد و بازگشت سرمایه

اپراتورهای پارکینگ تجاری برای صدور صورت حساب ، مدیریت و نظارت بر عملیات پارکینگ خود به سمت کنترل و کنترل متمرکز حرکت می کنند.

سیستم های تشخیص پلاک (LPR) ، که به سیستم های تشخیص خودکار شماره پلاک (ANPR) نیز معروف هستند ، شماره پلاک خودرو را می خوانند. سیستم های مبتنی بر LPR یا ANPR می توانند جایگزین بلیط شوند و امکان پرداخت بدون بلیط و حتی "بدون گیت" را برای پارکینگ ها فراهم کنند و همچنین می تواند با اجرای نظارت و نظارت بر تعرفه ها و فعالیت ها ، پوشش 24 ساعته بدون سرنشین از یک پارکینگ را افزایش دهد که باعث افزایش درآمد می شود.

سیستم LPR می تواند برای ورود و خروج سریعتر از گاراژ همراه با تأیید آسان تر استفاده شود. این سیستم همچنین می تواند بلیط های گمشده یا سوئیچ شده را کنترل کند و صورت حساب مشتری را با دقت محاسبه کند. سیستم های LPR همچنین می توانند هشدارهایی را برای مشتریان VIP و همچنین وسایل نقلیه موردعلاقه که ممکن است سابقه تخلفات صورت حساب یا سایر رفتارهای مشکل ساز فراهم کنند. فرودگاه های مدرن برای انجام عملیات پارکینگ خود به راه حل های خودکار نیاز دارند. سیستم های مبتنی بر LPR می توانند اتوماسیون فرودگاه ها را افزایش دهند. شرکت هوشمندسازان ارائه دهنده اصلی راه حل های پارکینگ و امنیت فرودگاه است.

سیستم VRS VIP (بسته بازرسی خودرو) یک سیستم مبتنی بر ویدئو است که امکان سرویس دهی و مدیریت خودکار خودرو را فراهم می کند. VRS Vehicle Inspection Package (VIP) مدیریت پارکینگ را قادر می سازد تا هزینه هر وسیله نقلیه را هنگام ورود و خروج از پارکینگ به منظور ارزیابی اعتبار ادعاهای خسارت ، به طور موثر مستند ، ذخیره ، بازیابی ، بررسی ، تأیید و گزارش کند. علاوه بر این ، سیستم می تواند بازیابی موثرتر وسیله نقلیه را همراه با پارکینگ و مدیریت فرایند فراهم کند. سیستم VRS VIP به راحتی نصب و پیکربندی می شود و همچنین داده های ارزشمند گزارش ، نظارت و عملیاتی را فراهم می کند. سیستم شناسایی وسیله نقلیه (VRS) شامل شبکه ای از دوربین های پرسرعت است که به سرور کالاهای میانی SeeControl متصل هستند. سرور می تواند به عنوان یک راه حل مستقل کار کند یا به یک سرور فرمان و کنترل متصل شود. به عنوان یک راه حل مستقل ، سرور SeeControl می تواند با هر تعداد پایگاه داده ارتباط برقرار کند و طیف گسترده ای از پارامترهای وسایل نقلیه را که در این پایگاه داده ها ذکر شده است ، شناسایی کند. امنیت و اتوماسیون دست به دست هم می دهند و مکمل یکدیگر برای مکانهای حیاتی مانند امکانات زیرساختی ، فرودگاهها و ساختمانهای عمومی هستند.

سیستم های تشخیص وسایل نقلیه شرکت هوشمندسازان (VRS) در ورودی اصلی بسیاری از اماکن مهم نصب شده اند و می توان آنها را برای موارد خاص استفاده در هر کجای دنیا تنظیم کرد. شرکت هوشمندسازان دارای صلاحیت ها و توانایی های خاص در بخش امنیت داخلی و عمومی برای امنیت و تدارکات است. شرکت هوشمندسازان سیستم های محافظت از دارایی های حیاتی هر اتومبیلی را که از گیت های ورود و خروج به یک مرکز می رسد ، نمایش می دهد. این سیستم می تواند با پایگاه های خدمات امنیتی در زمان واقعی ارتباط برقرار کند شرکت هوشمندسازان VRS با مجموعه ای غنی از ویژگی ها ، اطلاعات ارزشمندی را از اطلاعات خودرو فراهم می کند سازمان های اجرای قانون و امنیت داخلی وظیفه تشخیص وسایل نقلیه با پلاک های جعلی را بر عهده دارند. وسایل نقلیه پارامترهای زیادی دارند که می توانند آنها را شناسایی کنند ، پلاک ها یکی از آنها هستند. تاکنون ، سیستم های اساسی شناسایی پلاک (LPR) محدود بوده و قادر به ارائه تصویر کاملی از جمله ساخت خودرو ، مدل خودرو یا حوزه قضایی نیستند.
شرکت هوشمندسازان VRS با سیستم های VIR موارد زیر را فراهم می کند:

 • شماره پلاک
 • ساخت خودرو
 • مدل خودرو
 • پلی بک تردد
 • صلاحیت تردد
 • عکس وسیله نقلیه و راننده

راه حل های شرکت هوشمندسازان مبتنی بر پیشرفته ترین نرم افزار و نرم افزار ثبت اختراع هستند و به سازمان های اجرایی کمک می کنند تا فعالیت های مربوط به خودرو را کنترل ، نظارت و پاسخ دهند راه حل های شرکت هوشمندسازان می توانند به راحتی با سیستم های شخص ثالث ارتباط برقرار کنند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات مشترک بین آژانس ها به صورت یکپارچه است و همچنین قابلیت اطمینان و اطلاعات کامل تر در سطح شهر یا کشور را فراهم می کند. سیستم های شزکت هوشمندسازان VRS از دسترسی کارآمدتر به وسایل نقلیه در مجتمع های اداری ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و ساختمانهای مسکونی گرفته تا افزایش امنیت دسترسی به سایتهای مهم دولتی یا زیرساختی ، راه حل هایی برای نیازهای مشتری ارائه می دهند. پارامترهای فوق همه از یک واحد تصویربرداری تحویل می شوند و سیستم می تواند شناسایی خودرو را به حداکثر برساند در حالی که خطاهایی را که برای اپراتورهای Toll Road در فرآیندهای صورتحساب از اهمیت بالایی برخوردار است ، به حداقل می رساند.

 • ایران، اصفهان، خیابان وحید نبش خیابان حسین آباد مجتمع عسکری،طبقه 2 واحد 4
 • +98 3136203190
 • +98 3136203179
 • +98 9036641950
 • info@ainetco.com